UE

Serwis

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Części zamienne
Stałe umowy serwisowe
Relokacja, transport na miejsce posadowienia, rozładunek
Doradztwo przy wykorzystniu maszyny w zastosowaniach producyjnych

SERWIS GWARANCYJNY i POGWARANCYJNY

Firma CHMIELIŃSKI prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich obrabiarek dostępnych w ofercie firm producentów, z którymi współpracujemy.

Doświadczony zespół serwisantów stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez producentów z zakresu:

 • nowe produkty,
 • nowe rozwiązaniami technologiczne,
 • doskonalenie umiejętności z zakresu rozwiązywania problemów i obsługi maszyn


Szkolenia przede wszystkim pozwalają zdobyć rzetelną wiedzę, popartą odpowiednimi certyfikatami jakości, poznać nietypowe problemy i ich rozwiązania, ale też dają wiedzę z zakresu podnoszenia efektywności procesu eksploatacji maszyn.

Duży nacisk kładziemy na szybką reakcję serwisu po otrzymaniu zgłoszenia, stała dostępność części zamiennych, doświadczona kadra powodują, iż jesteśmy wstanie ograniczyć przestój produkcyjny do minimum.

Podkreślamy też fakt, iż oferowane przez nas maszyny są powszechnie uznawane za mało awaryjne i stosunkowo łatwe w eksploatacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, niektóre naprawy mogą odbywać się przy konsultacjach telefonicznych.

My wiemy, że czas to pieniądz (w szczególności w firmach produkcyjnych)!

CZĘŚCI ZAMIENNE

Firma Chmieliński bezpośrednio współpracuje z producentami maszyn, które oferujemy Klientom. W siedzibie firmy w Wałbrzychu posiadamy magazyny z bogatym asortymentem oryginalnych części do maszyn. Stała dostępność oryginalnych części jest dużym atutem naszej firmy. Czas konieczny do wykonania naprawy jest zredukowany do minimum.

Gwarancja na dany element przy zakupie nowych części

 • Dostępność wszystkich części zamiennych, nawet bardzo nietypowych
 • Z góry znane koszty (w przeciwieństwie do naprawy)
 • Najwyższa wydajność
 • Najwyższa niezawodność
 • Najdłuższy okres użytkowania
 • Łatwy sposób zamawiania części, których nie posiadamy w danym momencie w magazynie,
 • krótki czas dostawy

STAŁE UMOWY SERWISOWE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom stawianym przez Klientów Firma Chmieliński zdecydowała się na wprowadzenie stałych umów serwisowych. Mają one na celu utrzymanie maszyny w ciągłym ruchu i zabezpieczenie planu produkcyjnego w maksymalnym stopniu. Ponad to reakcja w odpowiednim momencie eliminuje poważne i kosztowne awarie.

STAŁE UMOWY SERWISOWE to przede wszystkim niższe koszty serwisowe wynikające z obniżonych stawek oraz niższych kosztów delegacji serwisantów (dojazd, efektywne wykorzystanie czasu pracy) poprzez planowanie i optymalizowanie tras, którymi jeżdżą.

Podsumowując stałe umowy serwisowe to:

 • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn
 • znacznie niższe koszty eksploatacji maszyn.
 • Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy usług dostosowując ofertę do swoich potrzeb
 • Stała dostępność informacji o najnowszych rozwiązaniach technologicznych ułatwiających podnoszenie wydajności pracy maszyn

Na podstawie zebranych doświadczeń zachęcamy do regularnych przeglądów, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyny i pozwalają na jej efektywne wykorzystanie.

RELOKACJA, TRANSPORT NA MIEJSCE POSADOWIENIA, ROZŁADUNEK

Świadczymy usługi dodatkowe polegające na transporcie, rozładunku, posadowieniu, poziomowaniu, podłączeniu i uruchomieniu maszyn w firmie Klienta.  Oferta jest dopasowywana do oczekiwań, możliwości technicznych i personalnych Klienta.

Oferujemy również usługi relokacji czyli ponownego posadowienia, poziomowania, podłączenia i uruchomienia maszyn.

Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam dostosować się do Państwa potrzeb i zapewnić komfort zamawianych usług.

DORADZTWO PRZY WYKORZYSTNIU MASZYNY W ZASTOSOWANIACH PRODUCYJNYCH

Dostawa, uruchomienie i szkolenie operatorów nie kończy naszej listy oferowanych Państwu usług współpracy.

Dzięki wyszkoleniu naszych pracowników i ogromnemu doświadczeniu, jakie posiadają, zarówno przed, jak i po zakupie doradzamy przy ewentualnym doborze nowych narzędzi i rozwiązań, by w największym stopniu spełniały Państwa wymagania.

Zadzwoń do nas

74 886 92 60

Napisz do nas

biuro@maszyny-chmielinski.pl

Odwiedź nas

sprawdź lokalizację

facebook