UE

Doradztwo finansowe

Środki własne
Leasing Operacyjny
Kredyt lub leasing finansowy
Dotacje unijne

Zakup nowej maszyny jest dużym wyzwaniem dla większości firm, rozumiemy to. Od dokonanego wyboru zależy, w jakim stopniu zostanie podwyższona, jakość, wydajność i komfort pracy.

Dzięki wykształconej i doświadczonej kadrze pracowników dobierzemy maszynę pod potrzeby firmy oraz zadbamy o jak najbardziej korzystny przebieg finansowania inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym możliwościami.

Środki własne

W tym przypadku dostosowujemy się do możliwości czasu realizacji maszyny od momentu jej zamówienia  do realizacji, gdzie wpłaty za maszynę  wygodnie dzielimy. Po konsultacji z Państwem elastycznie dostosowujemy się do możliwości i wymagań. Będąc bezpośrednim przedstawicielem producenta w Polsce mamy możliwość zastosowania szeregu procedur ułatwiających Klientom sfinansowanie zakupu maszyny z własnych środków.

Zapraszamy do rozmowy.

Leasing Operacyjny

Leasing Logo EFL
O finansowaniu maszyn wiemy wszystko, Indywidualne dopasowanie parametrów w zależności od potrzeb klienta, ponad 180 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie, EFL pozyskuje środki z European Investment Bank, dzięki czemu ma możliwość oferowania klientom niższego oprocentowania. Dzięki naszej ofercie podniesiesz rentowność swojej firmy oraz poprawisz pozycję wobec konkurencji.

Zakup maszyny przez leasing operacyjny jest jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania. Nasi Klienci, którzy zdecydowali się na tą formę są bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Sama forma „zakupu” przez leasing jest obecnie kosztowo porównywalna, jeśli w wielu przypadkach nie taka sama jak kredyt. Korzyści są różne w zależności od momentu rozwoju oraz sytuacji księgowej firmy.

Ważnym argumentem jest fakt, iż Klient może wpłacić dowolną (nawet tylko 5 %) kwotę początkową wartości inwestycji (tzw. czynsz inicjalny) bez ponoszenia na samym początku wyższych nakładów finansowych związanych z kosztami logistycznymi produkcji maszyny takimi jak: zakup części czy wstępna kompletacja produkcji.

Pośród wielu firm oferujących leasing rekomendujemy Europejski Fundusz Leasingowy. Jest to profesjonalny partner oferujący dopasowany leasing na sprzedaż maszyn.

Kredyt lub leasing finansowy

W tym przypadku inwestycja jest widoczna od razu w aktywach firmy, co na moment księgowy oraz formy organizacji gospodarczej jest także czynnikiem determinującym uzyskiwanie dźwigni finansowej. W przypadku wyboru leasingu finansowego ważnym argumentem jest mniejszy wpływ tzw. zdolności kredytowej na pozyskanie kapitału.

Dotacje unijne

Oferowane przez nas maszyny umożliwiając pozyskanie środków i dotacji unijnych, ponieważ są stale udoskonalane i wzbogacane o nowe technologie. Zmiany, jakie zachodzą w oferowanych przez nas maszynach są na tyle częste i przełomowe, że dają duże możliwości wdrażania ich na potrzeby unijnych programów i projektów (dotacje unijne kierowane są głównie na rozwiązania innowacyjne, podnoszące wydajność i jakość pracy oraz rozwiązania z zakresu ekologii). Wiele ze sprzedanych przez nas maszyn uzyskało dotacje.
Zadzwoń i porozmawiaj, w jaki sposób mógłbyś skorzystać z tej formy finansowania.  


Zadzwoń już teraz i porozmawiaj o najkorzystniejszych formach finansowania inwestycji dla Twojej firmy. A my dołożymy wszelkich starań, by cały proces przebiegł szybko, sprawnie
i bez problemowo.

Zadzwoń do nas

74 886 92 60

Napisz do nas

biuro@maszyny-chmielinski.pl

Odwiedź nas

sprawdź lokalizację

facebook